Топ продаж
-10%

Велюровий матрац надувний Intex 64756, синій, одномісний 76х191х25 см
555 ₴
499,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 911-55-78
- +380 (97) 714-04-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велюровий матрац надувний Intex 64756, синій, одномісний 76х191х25 см
Швидше отримати відповідь на Ваші запитання Ви можете по Viber 0977140441 , WhatsApp 0979115578
надувний, односпальний, 76х191х25см, флокована поверхня, можна використовувати на воді.
Односпальний надувний матрац із високоміцного водонепроникного ПВХ.
Серія Дауні Класік.
Можна використати на воді.
Розміри: 76х191х25см.
Колір: темно-синій
Надсилаємо по всій Україні!
Для придбання товару натисніть на кнопку "Купити" або пишіть у повідомленні і на вайбер!
Наш телефон: +380979115578
Viber : +380977140441
WhatsApp : +380979115578
Ми в Instagram https://www.instagram.com/swimming.rest/?hl=ua
Більше товарів та фото шукайте на нашому сайті https://swimmingrest.com.ua/
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499,50 ₴


